Įdomūs bei linksmi video siužetai iš darželio gyvenimo:

Apsilankykite mūsų YOUTUBE kanale, prenumeruokite naujienas -
ir galėsite kartu su vaikučiais išgyventi jų patiriamus įspūdžius!

YOUTUBE kanalas

Naujienos

2019 APDOVANOTI INICIATYVOS „AKTYVIAI, DRAUGIŠKAI, SVEIKAI“ DALYVIAI

IMG 3212          Šiandieninė mokykla siekia ne tik suteikti mokiniams įvairių sričių žinių, gebėjimų, bet ir ugdyti vertybines jų nuostatas. Viena iš mokyklos funkcijų – orientuoti mokinį į sveiko gyvenimo vertybių pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti prasmingo gyvenimo grožį, rasti aktyvaus, kūrybingo gyvenimo prasmę.

Siekdami skatinti mokinių su sveikata susijusių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras lapkričio 26 d. organizavo konferenciją „Vaikų sveikatos stiprinimas mokykloje, iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“.

Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“ iš 230 dalyvavusių šioje iniciatyvoje ugdymo įstaigų buvo atrinktas į dešimtuką kaip iniciatyviausia bendruomenė. Buvome pakviesti į apdovanojimų ceremoniją kuri vyko Švietimo ir mokslo ministerijoje.

Konferencijos dalyvius sveikino nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokiniai. Sveikinimo žodžius konferencijos dalyviams tarė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševčienė.
Renginio metu apdovanoti ir iniciatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ dalyviai, tarp kurių buvo ir mūsų Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė.

Nuotraukoje: iš kairės Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė, Sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševčienė. Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Irena Petreikienė,  Prof. dr. Aušra Martišiūtė-Linartienė, Plungės rajono Visuomenės sveikatos centro direktorė Daiva Zablockienė.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė