Menu Close

2022-2023 PROJEKTAS FUTBOLIUKAS

Plungės Pasaka logotipas

Plungės Pasaka logotipas„Futboliukas“ smagus žaidimas, įtraukiantis, kviečiantis mokytis. Šiais metais Lietuvos masinio futbolo asociacija visas Lietuvos ugdymo įstaigas pakvietė į futbolo kelionę, kuri tęsis nuo 2022 m. rugsėjo iki 2023 m. gegužės mėnesio. Projektas suvienys tiek jau dalyvavusias, tiek naujas ugdymo įstaigas. Prie šio projekto prisijungė ir mūsų įstaigos priešmokyklinio ugdymo grupės „Ančiukai“ ir „Nykštukai“.

Kiekvieną kelionės mėnesį mūsų ugdytinių lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Organizuojant žaidimus siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

{gallery}2022_FUTBOLIUKAS:::0:0{/gallery}

Skip to content