Menu Close

MANO MYLIMAS MIESTAS – PLUNGĖ

2018 Piesiniu konkursas 7

          2018 m. spalio mėn. lopšelyje-darželyje „Pasaka“ buvo organizuotas piešinių konkursas-paroda „Mano mylimas miestas Plungė“ skirtas artėjantiems 2019 Žemaitijos metams paminėti. Į šį konkursą-parodą buvo kviečiamos visos ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

Renginį organizavo lopšelio-darželio “Pasaka” bendruomenė, koordinavo Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Dangirutė Vaškienė ir vyriausioji specialistė Ingrida Uznevičiūtė.

Kol vaikai dar nesimokė piešimo, jų fantazijos neužgožia disciplina. Jie emociškai ir jautriai piešiniuose stengėsi atskleisti mūsų miesto žymias, įsimintinas, jiems gerai pažįstamas ir lankytinas vietas. Toks vaikų piešinių laisvumas labai žavi. Pasitelkę kūrybiškumą kartu su vaikais piešė ir jų šeimos nariai. Šiame konkurse dalyvavo ir Plungės miesto lopšelių-darželių “Nykštukas” ir “Vyturėlis” ugdytiniai. Dalyvių  meninę ir kūrybinę raišką vertino konkurso organizatorių sudaryta vertinimo komisija. Piešinių konkurso laimėtojai buvo apdovanoti kūrybiniais rinkiniais, o visiems dalyvavusiems įteikti Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorės Irenos Petreikienės padėkos raštai. Vaikų darbai publikuojami Plungės rajono savivaldybės patalpose. Įprasminant šią parodą iš piešinių bus sukurti ir išleisti atvirukai.

Ačiū visiems dalyvavusiems šiame gražiame piešinių konkurse kuris skatina vaikų meninę raišką, kūrybinę iniciatyvą, estetinį skonį ir originalumą, gebėjimą išreikšti meilę, pagarbą mūsų miestui.

Infomaciją parengė l/d „Pasaka“ direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė      

{gallery}2018_PIESINIU_KONKURSAS:::0:0{/gallery}

Skip to content