Menu Close

Tėveliams

Lopšelio grupė „Ežiukai“
Lopšelio grupė dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val.
(10,5 val. režimu)

Mokytoja metodininkė Vilma Garbienė,
Vyresnioji mokytoja Rūta Meškauskienė
Mokytoja Sigita Gabalienė
Auklėtojos padėjėja Vida Bernotienė

Grupės telefono numeris (8 609) 69605

Eil.Nr. Vaiko pavardė, vardas
1 PAULIUTĖ LUKRECIJA
2 BERTAŠIŪTĖ LĖJA
3 DANIELAITĖ LĖJA
4 GRIGALIŪNAS EVANAS
5 GRIGUOLA DOMAS
6 GUDAITĖ ARETĖ
7 MAČIULSKIS MATAS
8 PILIBAVIČIUS MARKAS
9 RAMAŠAUSKAS PAULIUS
10 RANKAUSKAITĖ DOMILĖ
11 SAUDARGAITĖ GUSTĖ
12 SIAUTILAS  ROKAS
13 VAIŠYTĖ NORA
14 VAITKUS HUBERTAS
15 VYŠNIAUSKAS NOJUS

 

 

Lopšelio grupė „Kačiukai“
Lopšelio grupė dirba nuo 7.30 val. iki 18.00 val.
(10,5 val. režimu)

Vyresnioji mokytoja Jolanda Gedrimienė
Mokytoja Lilija Srėbaliūtė
Auklėtojos padėjėja Regina Labžintienė

Grupės telefono numeris 8 (646) 68157

 

Eil.Nr. Vaiko pavardė, vardas
1 BRAČKUTĖ LUKNĖ
2 BRAČKUTĖ SMILTĖ
3 BRAZDEIKIS KAJUS
4 BRAZDEIKYTĖ AMELIJA
5 JABLONSKYTĖ KAMILĖ
6 KUKULSKYTĖ EVELINA
7 LAURINKUS EMILIJUS
8 LESAUSKAITĖ IZABELĖ
9 LIGEIKYTĖ ADRIJA
10 LUBYS AIRONAS
11 BAUŽYTĖ LĖJA
12 SURBLYTĖ VESTA
13 VALANČIUTĖ GABRIELĖ
14 VASILIAUSKAS MYKOLAS
15 VILIMAITĖ ATĖNĖ

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

PROFILAKTINIS VAIKŲ SVEIKATOS PATIKRINIMAS

Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų.

Nuo birželio 1-osios visi duomenys, susiję su vaiko sveikatos pažymėjimu, visose gydymo įstaigose turi būti tvarkomi elektroniniu būdu, patikrinimą atliekantis šeimos gydytojas, tiek gydytojas odontologas duomenis apie vaiko sveikatos būklę turi įvesti į elektroninį vaiko sveikatos pažymėjimą.

Elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas vaiko sveikatos pažymėjimas patenka į Elektroninę sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau – VSS IS). Su VSS IS dirba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys sveikatos priežiūrą mokykloje.

Pažymėtina, kad šiuo metu VSS IS kaupiami ir naudojami tik bendrojo ir profesinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų sveikatos pažymėjimų duomenys. Vaikų, lankančių ikimokyklinio ugdymo įstaigas (darželius), sveikatos pažymėjimo duomenis VSS IS numatoma kaupti 2019–2020 m., įgyvendinus VSS IS plėtros projektą ikimokyklinėse ugdymo įstaigose. Iki to laiko vaiko sveikatos pažymėjimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbantiems visuomenės sveikatos priežiūros specialistams tėvai galės perduoti asmeniškai (į rankas) arba išsiuntę elektroniniu paštu pažymos peržiūrėjimo kodą ir vaiko gimimo datą. Kodas sugeneruojamas tėvams prisijungus prie www.esveikata.lt portalo (detalesnė informacija dėl peržiūros kodų naudojimo pridedama).

Moksleivių kasmetinių profilaktinių patikrinimų duomenys, kaip pagrindinis informacijos apie mokinių sveikatos būklę informacijos šaltinis, reikalingas visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, mokyklos administracijai, kūno kultūros mokytojams ir visiems kitiems mokyklų pedagogams. Mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistams mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė padeda kryptingai planuoti ir įgyvendinti sveikatos priežiūrą mokykloje, organizuoti ir įgyvendinti priemones, susijusias su ligų ir traumų profilaktika, taip padedant mokiniams saugoti ir stiprinti sveikatą. Mokyklų administracijos darbuotojams informacija apie moksleivių sveikatą parodo, kokios mokinių sveikatos problemos vyrauja jų mokykloje, o tai gali tapti svariu motyvu įsijungti ar net inicijuoti sveikatos stiprinimo priemonių jų ugdymo įstaigoje įgyvendinimą. Kūno kultūros mokytojai, tik atsižvelgę į gydytojų priskirtas mokinių fizinio ugdymo grupes, gali tikslingai planuoti fizinio lavinimo pamokas ir moksleiviams nustatyti tinkamus ir jų sveikatą stiprinančius fizinius krūvius.

Tėvelius, norinčius daugiau sužinoti apie vaiko sveikatos priežiūrą mokykloje, apie tai, kaip šeimoje galima puoselėti ir stiprinti vaiko sveikatą, maloniai kviečiame kreiptis į visuomenės sveikatos priežiūros specialistą mokykloje.

                                   Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

 

Kaip sugeneruoti vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą galite pažiūrėti mūsų Youtube kanale.

Skip to content