Menu Close

2020 RIEDA RATAI RUDENĖLIO TAKUČIU

3

3           2020 m. rugsėjo 23 d. Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė surengė šventę „Rieda ratai rateliukai rudenėlio takučiu“, kartu paminėdami ir akciją „Diena be automobilio“. Nuo ankstyvo ryto į papuoštą darželio kiemą vaikučiai rinkosi gerai nusiteikę ir pasiruošę nuotykių kupinai dienai.

Akcija „Diena be automobilio“ buvo skatinama prisiminti draugiškas aplinkai transporto priemones ir skatinti jomis naudotis kuo dažniau.

Patarimus vaikučiams dalino Kakė Makė ir Rudnosis liutukas (mokytojos Ramutė ir Birutė). Lauke vaikai smagiai leido laiką ir su atkeliavuse „Musmeryte“ ir „Rudenėliu“ atlikdami mankšteles, dainuodami daineles, linksmai šokdami (mokytojos Jolanda ir meninio ugdymo mokytoja Jūratė) . Geros nuotaikos bei aktyvių judesių darželio kieme netrūko. Kiekviena grupė savo lauko zonoje turėjo galimybę paeksperimentuoti su dviračiais ir panaudoti juos ne pagal tiesioginę jų paskirtį, o įsijungę fantazijos mygtuką. Šiltas oras, besišypsanti saulutė, puiki nuotaika paskatino ne tik vaikučius, bet ir kitus bendruomenės narius daugiau pajudėti, nusišypsoti ir pasidžiaugti šaunia diena.

Pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

{gallery}2020_RUDENELIS:::0:0{/gallery}

Skip to content