Menu Close

NEĮGALIŲJŲ DIENOS MINĖJIMAS DARŽELYJE 2016

Neigaliuju diena darzelyje 2016 5             2016 m. gruodžio 2 d Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko šventinis rytmetys, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Darželio direktorė Irena Petreikienė sveikino neįgaliuosius, jų artimuosius, dėkojo tėveliams, pedagogams ir visai darželio bendruomenei – visiems, prisidėjusiems ruošiant Kalėdinius darbelius.

                     Visų jų pastangomis Plungės Kultūros centro organizuojamoje mugėje už Kalėdinius dirbinius buvo surinktos lėšos, o už jas specialiojo ugdymo grupei “Boružiukai” buvo nupirktas šviečiantis molbertas, “Drugelių” grupei žaidimas “Parduotuvė” ir kiekvienam vaikui padovanota po šviečiančią naujametinę lazdelę. Ji linkėjo visiems ir toliau kartu dirbti, svajoti, kurti.

                     Visus šventiškai nuteikė į darželį atvykę svečiai iš Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos tai mokytojas Paulius Lygnugaris, koncertmeisteris Remigijus Žukauskas ir jų mokiniai. Puikią koncertinę programą parodę ir nuoširdžius linkėjimus išsakę svečiai pradžiugino vaikučius, tėvelius ir visus bendruomenės narius. Prie šventinių sveikinimų prisidėjo ir kitų grupių vaikai kurie dainavo, deklamavo , šoko. Po šventinio pasirodymo visiems darželio ugdytiniams ir svečiams įteiktos saldžios dovanos. Linksmas ir spalvingas koncertas nepaliko abejingų.

                                                                    Informaciją parengė auklėtoja metodininkė Loreta Čiuželienė

                                                                    Specialioji pedagogė logopedė metodininkė Aušra Dargienė

 

 

{gallery}2016_NEIGALIUJU_DIENOS_MINEJIMAS:::0:0{/gallery}                    

Skip to content