Menu Close

Respublikinis projektas “Knyga moko priimti”

Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su savo mokytojomis dalyvavo respublikiniame projekte “Knyga moko priimti”. “Ančiukų ” grupės vaikai skaitė pasaką ” Žvėreliai mokosi draugauti”. Ją aptarė naudodami raudoną De Bono skrybėlę. Piešė kaip jautėsi genys, gyvendamas vienas. Įvardijo savo emocijas, jausmus, kai esame vieniši. Vėliau lipdė pasakos veikėjus ir kūrė Sekos žemėlapį.
Naudodami “Wordwall” programą suko „ratą“ ir atsakinėjo į aukštesnio lygio klausimus. O naudodami žalią de Bono skrybėlę kūrė kitokią pasakos pabaigą. Su mėlyna de Bono skrybėle padarė išvadas: smagu turėti draugų, o be draugų būna liūdna.
“Nykštukų” grupės vaikai skaitė ir nagrinėjo Jessie Sima knygą apie draugystę, galimybę būti kitokiu “Ne visai narvalas”. Ją aptarė naudodami De Bono skrybėles. Vėliau savo įspūdžius apie toleranciją, draugystę, gražų bendravimą tarpusavyje perteikė piešiniuose ir iš jų sudarė apibrėžimo žemėlapį.
Tolerancija gali būti ugdoma ne tik analizuojant konkrečias gyvenimiškas situacijas, bet ir skaitant knygas. Knyga moko draugauti ♥

#Thinking

Skip to content