Menu Close

ŠEIMOS ŠVENTĖ “MUMS SMAGU, KAI MES KARTU”

Seimos svente 10         
          Š.m. gegužės 15 d. Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ nuskambėjo nuaidėjo šeimos šventė „Mums smagu, kai mes kartu“. Šventės pradžioje visi tėveliai buvo pakviesti į visuotinį tėvų susirinkimą. Įstaigos direktorė Irena Petreikienė dėkojo darželio ugdytinių tėveliams, aktyviai įsitraukusiems į įvairias veiklas.

Pasak direktorės Irenos Petreikienės ir toliau kursime tokią aplinką kurioje būtų jauku ir saugu visiems. Tėvų susirinkimo metu buvo pristatytas pranešimas „Lopšelio-darželio „Pasaka“ veikla (pranešimą pristatė direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė). Po visuotinio tėvų susirinkimo darželio bendruomenė visus tėvelius kartu su vaikučiais pakvietė į sporto šventę. Kieme šurmuliavo sesės, broliai, močiutės, seneliai, mamytės ir tėveliai. Renginio vedėjos judesio korekcijos mokytojos metodininkės Birutė Danilinienė ir Rasa Gedvilaitė kvietė visus šeimos narius dalyvauti įvairiose sporto užduotyse. Smagią šventę vainikavo diskoteka, kurioje šoko ir maži, ir dideli. Smagu buvo praleisti šeimos dieną visiems kartu. Manome, kad ši šventė suartino ne tik šeimas, bet ir visą darželio bendruomenę, ir tikimės, kad toks renginys taps darželio tradicija.
Tokios šventės dar labiau suartina šeimos narius, stiprina jų draugiškus santykius, gerina įstaigos ir šeimų bendradarbiavimą. Šeimos šventė kas syk įgauna vis kitokį atspalvį. 

Informaciją paruošė direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė
{gallery}2018_SEIMOS_SVENTE:::0:0{/gallery}

 

Skip to content